Георгій Манчуленко
Рейтинг
+486.95
Сила
1407.80

Георгій Манчуленко

h-manchulenko

avatar
Делікатніше ведіть дискусію! Політиканом ніколи не був! А у політиці давно і зробив чимало корисного для країни, на відміну від багатьох інших, які дбають тільки про власну кишеню(преса центральна і місцева, мої звіти про зроблене, офіційний сайт Парламенту).Щодо «Донбас-арени», то люди не забули, що відбувалося в 90х в тому краї.Нічого не минає безслідно! Та й видно, що це не угорський арбітр Віктор Кашаї, який уже не раз «прославився» своїм «суддівством», знищив збірну України.І якого, від гріха подалі, відправили до дому.Його «суддівство» вас же ж не стосується!
avatar
Частково я вже відповів на подібні питання у своїй статті «Режим рулить: мучителям Юлії Тимошенко-високі посади».Ну а деталі, способи, організація, виконавці на інтернет-форумах не обговорюються.)))
avatar
Читайте уважно мій попередній коментар.А моя Україна не відрізняється від України абсолютної більшості наших громадян, бо я їзджу громадським транспортом, працюю на городі в селі і живу, як звичайний громадянин.Але це-наша Батьківщина,і ми не повинні віддати її на поталу всякій нечисті, яка сьогодні править бал(владний режим)і веде себе, як окупант.З окупантами треба боротися!
avatar
Занадто песимістично… Як би всі, хто став на прю з радянською системою наприкінці 80-х і на початку 90-х керувалися тільки своєю вигодою, то не відомо, що було б зараз з Україною.На жаль, проблем є немало, помилок зроблено достатньо, але Україна у нас-одна! За неї треба боротися, а не виїзджати.Бо повернутися може бути нікуди.Тільки об'єднання зусиль опозиції може дати результат, при тому, що знову не наступлять на ті ж граблі, які вже набили не одну гулю на лобах багатьох вождів.Про інше я написав у статті «Пакт Мєдвєдєва-Януковича, або Харківська змова».
avatar
Для вас, мабуть, процес об'єднання опозиції нічого не означає… Хоча я вважаю, що не треба старатися наступити на ті самі граблі: до списку кандидатів на парламентські вибори від опозиції мають включатися люди, які служили і служать українській справі, а не багато пристосуванців, які вчора служили Кучмі, сьогодні лізуть до опозиції, а завтра опиняться там, де їм вигідніше.Одна із відповідей на питання-це порівняльна таблиця задоволення освітніх проблем росіян в Україні та українців у Росії.А інші відповіді можна знайти у проекті Програми об'єднаної опозиції «Справедлива держава, чесна влада, гідне життя», яка оприлюднена для широкого обговорення та внесення пропозицій і доповнень.
avatar
Ніколи не кажіть ніколи… Не переобтяжуйте себе! Краще подивіться навколо себе, хто зараз «рулить» Україною і говорить про «покращення життя вже сьогодні».Бо складається таке враження, що всіх цих «рульових» в Україні подолано і треба вже братися за своїх.В Україні, на жаль, таке вже було не раз.І придумувати нічого не треба.Про інше я вже сказав вище.Хто має очі-той побачить, хто має вуха-той почує, хто має розум-той зрозуміє! Слава Україні!
avatar
Спочатку було слово… Про інше я вже сказав вище.
avatar
Саме так! Бо не можуть собі дати ради, але на інших зазіхають.
avatar
Лєнін, чи як його там, теж мав харизму і повів… Що з того вийшло-всім відомо.Тому лєніно-навальні хай валять на… своїх, а не на нас.Нам своє робить!
avatar
Ментальний чи якийсь інший конфлікт… Хіба це міняє їхню імперську сутність?!І хіба це зайвий раз не доводить, що наше майбутнє-в об'єднаній Європі, а не на руїнах Російської імперії?!
avatar
Вірити тій чи іншій людині-право кожного.І я стою на тому, щоб таке право вільно реалізувалося.А мої слова і мої дії ніколи не розходилися між собою.Підтвердження цьому-мій життєвий шлях і нинішня діяльність! Без зайвої скромності скажу: побільше б таких політиків, то не було б тушок, а бандити і корупціонери сиділи б у тюрмах.Ось такі реалії!
avatar
З жанрами і з підтримкою-все гаразд.І добре, що є кому показувати приклад, бо нігілізм і гола теорія суцільного критиканства можуть привести тільки до руїни.А новітній більшовизм(до основанья, а за тєм...)нічим не відрізняється від більшовизму старого.Це вже було в нашій історії…
avatar
Таке враження, що мова йде про «міфічний» український народ… Русь-не Московія, а Україна-не Росія! Не треба плутати грішне з праведним!
avatar
Дякую теж за цікаві думки… Серед російських демократів не всі такі нахабно-навальні.Є і такі, які, борячись з російським самодержавством з середини, в зовнішній політиці не сповідують принципи того ж самодержавства.Якщо імперська риторика навальних є ознакою відсутності у них шизофренії, то мені їх шкода… А демократія-це не тільки процедури! Треба глибше підходити до розуміння ідеології.Щодо виступу цього нового обличчя, то воно ще раз показало хто є хто і хто є ми.Якщо ми дійсно є.І є європейським народом, а не чиїмось придатком з хитромудрими теоретиками про ідею якоїсь конфедерації, яка є нічим іншим, як замаскованою російською імперією!
avatar
Я ходжу по своїй землі, без пафосу, спілкуюся з реальними людьми, знаю реальну сутність російських і європейських політиків… Мій життєвий досвід і моя життєва позиція дають мені право говорити саме так, а не інакше.Я не хочу назад до імперії, під щоб вона не маскувалася.А шкоду нашому народу несуть недосвідчені теоретики, крикуни і корисливі політики.Мені з ними не по дорозі!
avatar
Щось ви не зовсім уважно читали на яких принципах діє ЄС і на яких принципах-ЄЕП,ЄврАзЕС, МС… А порівнювати федеративну державу США чи Об'єднане Королівство з ЄС взагалі некоректно, бо вони є непорівнюваними.
avatar
Вінчую вас щастям, здоров'ям,
Святим Різдвом, Ісусос Христом!
Як в щастю, здоров'ю дочекали,
Так в щастю, здоров'ю опровадити.
Многая літ діждати.
Многая літ до сто літ,
Поки Пан Бог присвоїв вам вік!
Дочекати від сьогодні за рік!
avatar
До ЄС ніхто нікого не затягує.Туди самі прагнуть, навіть Туреччина з її геополітичними та іншими особливостями.А Росія в свої "інтеграційні" структури затягує шантажем, тиском і погрозами.В цьому контексті Білорусь-найяскравіщий приклад.В ЄС найменша за площею і населенням країна може заблокувати прийняття рішення, а в ЄЕП і т.п.Росія має 80% голосів.Європейскість є настільки реальною, що достатньо для цього перетнути кордон будь-якого нашого західного сусіда і відчути разючу різницю в кращу сторону, порівняно з нами.
avatar
Дякую за цікаву дискусію і небайдужість до нашого майбутнього.Зроблю кілька зауваг.Не буде ніякого формального доєднання до ЄС, поки ми не будемо відповідати мінімальним стандартам цього міжнародного об'єднання.Україна має виконати своє домашнє завдання самостійно.Примушувати ніхто не буде ззовні.А українські громадяни тільки подякують, якщо їхній рівень життя наблизиться до ЄСівського.На цьому шляху мінятиметься і їхня ментальність,і відбуватиметься самолегітимація.Не йдеться про поганого і хорошого «старшого брата».Це Росія хоче одноосібно керувати нею ж започаткованими інтеграційними структурами.ЄС функціонує за зовсім іншими принципами.Я на цьому наголосив у статті.Прошу ще раз звернути увагу саме на такі нюанси.А вже після набуття повноправного членства в ЄС, Україна змушена буде діяти за високими стандартами єдиної європейської родини.І не забуваймо, що ми-європейці!Європа-наш рідний дім.Пора нам повертатися до дому назавжди.Досить блукати євроазійськими манівцями!
avatar
За інформацією адміністрації сайту нинішнє програмне забезпечення не може наявну цифрову інформацію статті розміщувати у вигляді таблиць, як це є у мене в оригіналі.На жаль! Тому, шановні читачі, прийміть мої вибачення за недопрацювання програмістів:)