Георгій Манчуленко
Рейтинг
+486.95
Сила
1407.80

Георгій Манчуленко

h-manchulenko

avatar
Нам не потрібен мутний (таможєнний) союз, який замутив Владімір Путін!
avatar
Ігоре, так то ж — різні публікації...)))
avatar
У Чернівцях український «найгуманніший» суд заборонив громадянам проводити будь-які акції протесту у зв'язку з приїздом Сєргєя Лаврова — міністра іностранних дєл Россіі. А що? Подумаєш, Конституція України… Український суд начхав на Конституцію України, відмінивши її дію на певний термін в окремо взятому місті. ПроФФесора рулять! До яких пір?
avatar
Цілком поділяю Ваші міркування.Але може з'явитися одна колізія чисто правового характеру.Верхні вікові обмеження при прийомі на ту чи іншу роботу можна потрактувати і як дискримінацію за віком.А це вже-порушення конституційних прав.Хоча…
avatar
Бути собою завжди і у всьому, не підлаштовуватися — це ознака людської гідності і порядності. Бажаю завжди бути собою!
avatar
Не одлюби свою тривогу ранню,
— той край, де обрію хвиляста каламуть,
де в надвечір'ї вітровії тчуть
єдвабну сизь, не віддані ваганню.
Ходім. Нам є де йти — дороги неозорі,
ще сизуваті в прохолодній млі.
Нам є де йти — на хвилі, на землі — шляхи — мов обрії — далекі і прозорі.
Шумуйте, весни — дні, ярійте, вечори,
поранки, шліть нам усмішки лукаві!
Вперед, керманичу! Хай юність догорить — ми віддані життю, і нам віддасться в славі!

Василь Стус.
avatar
Мене в родині вчили завжди казати на чорне — чорне, а на біле — біле. І я це завжди роблю, в будь — якому середовищі. Тому не треба турбувати моїх покійних батьків. А молодь має знати правду і робити власний вибір.
avatar
Це ви загнули про наявність програми у нинішнього (попереднього) Уряду. Його «здобутки» відчули всі на собі. Не відчули тільки ті, які за срібняки вилизують нинішій режим і виколупують його неіснуючі здобутки. Моя діяльність висвітлена на Букінфо (ІV скликання), у моїх звітах, які завжди публікувалися у місцевій пресі, на Парламентському сайті та у інших ЗМІ. Хто здатен читати і аналізувати, а не виколупувати, як сказано вище, той зрозуміє. Хай Бог милує від спілкування з «виколупувачами».
avatar
Вторинні форми… Країною керують неграмотні люди, а тут — вторинні форми! Щодо програми, то ні Уряд папєрєдніков на чолі з М.Я.Азаровим за майже три роки, ні Уряд наступніков на чолі з М.Я.Азаровим програму дій Уряду не сотворили. А те, що вони сотворили на ділі без програми, відчули всі на собі — «покращення вже сьогодні», але покращення для них самих. Народ того «покращення» не відчув! Щодо помилок у моїх постах, то прошу дуже вказувати на них, адже вчитися ніколи не соромно.
avatar
Та до чого тут телеграфіст під пильним оком? Навіть якщо текст телеграми писав помічник чи якийсь інший клерк з канцелярії, то це проблема М.Я.Азарова. Бо зганьбився не помічник і не клерк (їх ніхто не знає і не знатиме, вони — інкогніто), а сам М.Я.Азаров. Коротше, профЄсор проФФесору — пара.)))
avatar
Саме відправником пишеться текст телеграми, а набирається вже оператором.Тому кожен відправник, а особливо, коли це такий поважний чоловік, має контролювати весь процес.А для цього треба добре знати свою рідну мову.У даному випадку-це російська.Але, як можна судити з наведеного фактажу, ні один, ні другий автор написаного з рідною мовою не дружать.Одним словом, профЄсора чи проФФесори-це вже як кому подобається.)))
avatar
Звичайно, що могли підготуватись і попередити.Виглядає і дивно,і неприємно.
avatar
Так, правда, Святославе.І я не можу збагнути, чому заблокували навіть те, що вже було опубліковано задовго до виборів.
avatar
Святославе, дякую за пораду. Врахую на майбутнє.
avatar
Я народився на межі Риб і Овена.Знаючи свій характер, можу сказати, що мені притаманно багато рис саме Овена.Якщо вже досліджувати ту чи іншу тему, то автору треба копати глибоко.Хай щастить!:)
avatar
Святославе,і моя програма,і передвиборна програма Української платформи «Собор» є на сайті ЦВК.А моя позиція є чіткою і зрозумілою з кінця 1989 р.-відтоді, як я почав боротьбу з радянським режимом за незалежність України.Був,є і залишаюся на позиції національної демократії.Не переношу пристосуванців, невігласів, хабарників,«тушок» та іншу гнилоту.Був,є і залишаюся вірним своєму народу, своїм землякам-буковинцям і рідній Україні.Відповідаю так, як відчуваю душею і серцем.
avatar
Маячня!
avatar
Пригадую, що багато спортивних оглядачів у 2006р. говорили про 8е місце збірної України, а дехто-і про 5е.Але я погоджуюсь з вами, що доречніше говорити про потрапляння нашої команди до вісімки найсильніших команд планети.І саме цей факт має надихати наших хлопців на гідний виступ у відбірковому турнірі Чемпіонату світу з футболу 2014р.
avatar
Шось ви тут наплутали, Сергію… Бо я не знаю, про що йшлося у передовицях газети «Правда» 1977 року: зацікавлення були зовсім інші.)))Та й Ви, мабуть, не читали тих передовиць у 1977 році.А аудиторія якраз і говорить про фатальну невезучість для нашої збірної «Донбас-арени».
avatar
Дійсно, розігруються лише перші три місця.А я іншого і не стверджував.Збірна України тоді пройшла до чвертьфіналу, програла і опинилася в результаті на 8му місці.