Георгій Манчуленко
Рейтинг
+486.95
Сила
1407.80

Георгій Манчуленко

h-manchulenko

avatar
Класиків української літератури треба читати кожній людині, якщо вона вважає себе освіченою!
avatar
Вас туди ніхто не кличе! Хоча і в часи козаччини були різні періоди, в т.ч. і значного піднесення.Але кожна людина, якщо вона любить свою Батьківщину, має знати і шанувати її історію, якою б складною вона не була!
avatar
Читач має право читати, що йому заманеться.Я змушений був розірвати текст на дві частини, оскільки він не оприлюднювався за одну подачу.
avatar
Читайте уважно весь текст і мій коментар.Там все вказано, в т.ч.і авторство І.Багряного, якого я дуже шаную.
avatar
Йдеться про конкретний факт у конкретний час, з політично-різнобарвними дійовими особами.Не можна все змішувати в одну купу.Тому ні сьогодні, ні завтра тут не підходять: зараз В.Янукович-Президент України і Уряд сформований ним же, вони-одна команда і ніхто з нинішніх урядовців не може виступити проти.На відміну від ситуації 2000 р., коли в Уряді були представники різних політсил.
avatar
Я свою позицію на засіданнях фракції висловлював завжди відкрито.Докладніше про це я розказав на своїй веб-конференції (Букінфо, архів веб-конференцій).А у 2004 р. був інший вибір?!
avatar
Є люди, які займаються цією проблематикою, але не мають бажання ставати публічними особами…
avatar
Мої депутатські повноваження закінчилися у 2006 році, а зараз-2013 рік.Так що спрямуйте свої зусилля до своїх однодумців, які мають парламентські депутатські мандати, хай на ділі, а не на словах, попіклуються про своїх виборців, якщо вони й самі не отримують з таких оборудок добрячий куш.
avatar
Воно ж майже названо… Тільки треба трішки прикласти зусиль.:)
avatar
Отак живу: як мавпа серед мавп,
Чолом прогрішним із тавром зажури
все б'юся об тверді камінні мури,
як їхній раб, як раб, як ниций раб.
Повз мене ходять мавпи чередою,
у них хода поважна, нешвидка.
Сказитись легше, аніж буть собою,
бо ж ні зубила, ані молотка.
О Боже праведний, важка докука — сліпорожденним розумом збагнуть:
ти в цьому світі — лиш кавалок муки,
отерплий і розріджений, мов ртуть.

Василь Стус
avatar
Буковина-рідний край, Чернівці-її квітковий центр, а Київ-серце вічної України, нашої неповторної Батьківщини.
avatar
Для того, щоб вступити до ЄС, то якраз і треба думати про Україну, розвиток її економіки, промисловості, сільського господарства, підвищення соціальних стандартів, рівність усіх перед Законом. Ніхто за нас цього не зробить! І до таких високих стандартів життя, як в ЄС, має наближатися Україна, якщо ми хочемо жити по — людськи, бо саме в ЄС людина почуває себе людиною. А в мутний (таможєнний) союз, який замутив самодєржєц всія Россіі Владімір Путін, Україну і так приймуть без вагань, але нам туди не треба. Цей мутний союз потрібен офіційній Москві, яка марить русскім міром і відродженням Російської імперії. Нам в Україні потрібні євро — атлантичні стандарти гідного життя людей. А для того, щоб реально дивитися на світ, треба добре вивчати першоджерела і геополітичні реалії.
avatar
Ще раз кажу: вивчіть установчі документи ЄС і не користуйтеся оціночними судженнями і припущеннями. В ЄС немає царя, рішення приймаються консенсусом. Але якщо рішення прийнято, то його мають виконувати всі! В противному випадку доводиться гасити пожежу одним через недисциплінованість інших, як це мало місце у випадку з Грецією. Але навіть у такій складній ситуації ЄС демонструє єдність європейської сім'ї. Чого не скажеш про мутний (таможєнний) союз, де всі рішення приймаються у Москві. Щодо моєї кваліфікації як політика, то принаймні ознайомтеся зі зробленим мною у законодавстві за одну парламентську каденцію 2002 — 2006 років (звіт оприлюднено, чого не робили і не роблять абсолютна більшість політиків з різних таборів). До речі, я маю пряме відношення до того, що в базовому Законі України «Про основи національної безпеки України», який діє, є норма, що кінцевою метою співпраці України і НАТО є набуття Україною повноправного членства. Чи це теж, на вашу думку, шкодить національним інтересам України?
avatar
Прошу добре вивчити базові документи ЄС і не говорити про якісь міфічні використання сильнішими ресурсів слабших. Цар є тільки у Москві.А вершиною політичної наївності є те, що Україна в нинішніх геополітичних реаліях, як «могутня політична потуга», може самостійно забезпечити свої суверенітет і територіальну цілісність. Про якийсь особливий статус України, як позаблоковість чи нейтральність, можуть говорити тільки ті, які підіграють Москві, яка тільки й чекає такого дарунку, щоб швиденько нас проковтнути: мутний (таможєнний) союз уже розпростер обійми. А якщо від нас остаточно відвернуться Брюссель і Вашингтон, то ми одразу ж опинимося під ковпаком Москви. Я такої перспективи не хочу і всі свої зусилля в політиці докладав і докладаю до того, щоб Україна опинилася в євро-атлантичній спільноті, якій не потрібні ні наші території, ні наш суверенітет. Про це детальніше йдеться в моїх статтях «Наше майбутнє — в об'єднаній Європі, а не на руїнах Російської імперії» та «Туристична фірма „Таможєнний союз“ і брєд Брєдіхіна».
avatar
Якщо ми хочемо назавжди забезпечити суверенітет і територіальну цілісність України, то це можна зробити тільки в євро-атлантичному просторі.Але нинішня правляча «еліта» керується своїми інтересами, а не національними, тому й «маємо те, що маємо».Звідси висновок-очевидний…
avatar
Критичний реалізм…
avatar
Ото ж бо… Це ж — маленький, а не великий Париж.)))
avatar
Великий Париж, у порівнянні з малееееньким, відпочиває...)))
avatar
А ось Вікторія мене підтримує.)))
avatar
Слухаюсь!)))