Георгій Манчуленко
Рейтинг
+486.95
Сила
1407.80

Георгій Манчуленко

h-manchulenko

avatar
Я вже вище відповів на ці питання.
avatar
Але виглядало не вельми приємно!
avatar
За себе хвилюйтеся.Це якраз актуально для українця, якому подобається, коли його в Україні називають хохлом.
avatar
Зараз динамівські ультрас-«ДирКа».А я вболівав за «Динамо» вже тоді, коли де-хто ще й жувати не вмів…
avatar
Так отож! Може комусь з «українців» і подобається, коли його називають хохлом, але мені-ні.Читайте відповідь С.Вишинському.
avatar
Та я це знаю, але ж СССР давно почив у Бозі, а його відлуння ще й до цього часу блукає нашими просторами, на жаль.Треба ж цього колись позбуватися.Я не можу собі уявити, що на московському стадіоні хтось кричатиме:«Бєй кацапов!» і йому за це нічого не буде.Тим більше, наскільки мені відомо, зараз динамівські ультрас називаються «ДирКа», то хай би «Кроти» і «наїзжали на „ДирКу“, а хохли-це вже інший рівень.Хуторянство треба з себе вичавлювати.
avatar
Я нічого не плутаю! Про «цінності» ОАЕ мовчу.Наведу тільки один приклад.Недавно суд ОАЕ виніс вирок (16 місяців тюрми) жертві згвалтування 25-літній громадянці Норвегії, яка перебувала там у відрядженні.Піддавшись насильству, звернулася за допомогою в поліцію, яка визнала її винною за законами ісламу і передала справу до суду.А суд, керуючись «традиційними цінностями» ісламу, ще раз покарав жертву.Отака от «цивілізація»!«Щоби підтримувати економічне зростання — ЄС непотрібен»,- цю сентенцію залишаю без коментарів.У мене немає жодних ілюзій щодо ЄС, знаю його проблеми, бо неодноразово був там у службових відрядженнях.Але прагматично розумію, що нам треба піднімати стандарти життя до того рівня, який має місце в ЄС.І позбуватися жлобства, яке панує у нас на кожному кроці, знову ж таки на відміну від «поганої» Європи.Ми ніколи не будемо Гренландією,Ізраїлем, Швейцарією чи Норвегією.Та й не треба.Лад у своєму домі ми маємо наводити самі, орієнтуючись на розвинуті країни ЄС, а не на відсталі країни ТС, яким керує Московський Кремль.Ази щодо суті ЄС і ТС я вже тут наводив у своїх статтях.Не буду знову вдаватись в деталі.Хто хоче побачити — побачить, хто хоче почути — почує...«Старший брат» сидить у Москві і всіляко намагається затягнути Україну в митно-тайожний союз.З Брюсселя нас в ЄС не тягнуть, а завжди наголошують, що це має бути власний вибір України.Але іншого не дано: або ЄС або ТС.Такі геополітичні реалії.Мені більше імпонує ЄС.А якщо комусь ближче ОАЕ чи ТС, то це його проблеми.На цьому припиняю дискусію щодо зовнішньо-політичного вибору України.
avatar
Досвіду з часом, як правило, більшає, а розуміння залежить від широти кругозору і наявності відповідної інформації. Щодо ЄС, то це — мій цивілізаційний вибір! Щоб у нас люди жили по — людськи, як у ЄС, треба в Україні впроваджувати його стандарти життя (зарплати, пенсії,інші соціальні гарантії). А Угода про асоціацію з ЄС — перший крок до набуття повноправного членства в ЄС і гарантія неповернення України під вічну опіку «старшого брата».
avatar
Чудова була людина, викладач і фотомитець…
avatar
А політиків обирає народ…
avatar
Таке от дещо провокативне фото…
avatar
Ви безцеремонно і нахабно втрутилися у спілкування двох людей, демонструючи повну відсутність вихованості, почуття такту і елементарної культури.І продовжуєте в цьому ж стилі, перекрутивши все, намагаючись тепер прикритись тим, що ви-жінка.Якщо вам самій не соромно за себе, то мені за вас соромно.Запишіться на курси етики.Може це вам допоможе, хоча я сумніваюся… Моя офіцерська честь не дозволяє мені більше з вами спілкуватися!
avatar
Кожна розумна людина вдосконалюється все життя, щоб подалі втекти від таких примітивів, як Ви!
avatar
Більшовизм, сталінізм, комунізм, путінізм,імперіалізм,євроазізм (МС) — це одне і теж.
avatar
Щодо правонаступництва ІІІ Райху, то це якраз і є маніпуляцією. Порівнювати окуповану нацистами Європу і ЄС — обєднання вільних і заможних країн?! Нема слів… Щодо СРСР. Більшовики не могли прямо заявляти про реставрацію Російської імперії, а казали, що «ми наш, ми новий мір построїм — кто бил нікєм, тот станєт всєм». І вперто розширювали кордони соціалістичного табору, навіть вийшовши за межі імперії часів царату. Але більшовицькі і нацистські мрії про світове панування згинули, як роса на сонці. А демократичні країни Європи вільно об'єдналися в ЄС. І Україна має підтягнути всі стандарти свого життя до європейського рівня та набути повноправного членства в ЄС. Чим швидше, тим краще! Першим кроком до цього має стати підписання Угоди про асоціацію з ЄС та Угоди про глибоку та всеохоплюючу зону вільної торгівлі з ЄС. Цим самим буде назавжди похована мрія московських правителів про відновлення імперії під вивіскою МС чи будь-якою іншою маскою.
avatar
Примітив!
avatar
Та тому, що під видом МС офіційна Москва відроджує СРСР — правонаступника Російської імперії.А що таке СРСР І.Багряний якраз і розказує у наведеній тут статті.Я не хочу реставрації СРСР під будь-яким виглядом.І тут економічний лад не грає жодної ролі.
avatar
Смак-це особиста справа кожної людини.Я не нав'язую свої літературні смаки нікому.Але для мене І.Багряний є справжнім українським класиком, в т.ч. і як автор «Саду Гетсиманського».Та й під поняттям «українські класики» я розумію саме тих, які створили якісні речі, а не тому, що вони тільки українські.
avatar
Прочитайте уважно мій коментар до статті І.Багряного і все зрозумієте.
avatar
Читайте уважно весь матеріал, перш ніж безпідставно звинувачувати і навішувати ярлики.У своїй політичній діяльності я завжди відстоював свободу слова, щоб усі мали можливість висловити своб точку зору, навіть такі, як ви…