Георгій Манчуленко
Рейтинг
+486.95
Сила
1407.80

Георгій Манчуленко

h-manchulenko

avatar
Чернівці, все таки,-вони, а не він...)))
avatar
avatar
Так діють цивілізовані люди.Але ж Москва і цивілізовані стосунки, як бачимо,-речі несумісні.
avatar
O tempora, o mores!
avatar
Складається враження, що Ви не дуже уважно прочитали цю статтю…
avatar
Я кажу про виведення, а не про пограбування, яке стосувалося всіх. Але тут я наголошую саме про українські проблеми. А інші, яких пограбували, нехай самі за себе говорять.
avatar
По — перше, це — тільки припущення, а по — друге, навіть якщо виведення і мало місце, то це жодним чином не міняє ситуації і не звільняє Росію від майнової та фінансової відповідальності перед Україною.
avatar
Хай щастить!
avatar
А словянське — це польське, білоруське, болгарське, словацьке чи тільки російське?
avatar
Не одній же Роксоляні мучитися в султанському гаремі, потрібна компанія...))) От деякі телевізійники, мабуть з чисто гуманних міркувань,і вирішили податися до того ж гарему.))) А для різноманітності вирішили здатися в полон і Московському самодержцю, щоб «годувати» нас «несмачними кінохлібцями швидкої випічки». Адже покірні «хохли» і таке проковтнуть. Чи може ми все — таки не «хохли»?!
avatar
Вдячний, що Ви мене цитуєте… Де — які пропозиції є в інших моїх матеріалах. А зниження податкового тиску, скорочення податків і зборів (звідси — розширення бази оподаткування і зростання підприємницької ініціативи), підтримка державою малого і середнього підприємництва (бо зараз, на жаль, йде сприяння крупним олігархічним структурам), припинення виведення капіталів за кордон у офшори, звідки вони повертаються у вигляді "іноземних інвестицій", реальна і жорстка боротьба з корупцією в усіх сферах українського буття, перетрушування всіх чиновників будь — яких рангів на предмет невідповідності рівня їхнього життя реально отримуваній зарплаті,- ось окремі пункти для справжнього покращення життя наших людей, а не для «покращення життя вже сьогодні» від нинішньої влади для самої ж себе.
avatar
Ви вмієте і можете читати написане, чи можете тільки повчати, думаючи, що всі розуми поїли, як кажуть у нас на Буковині? Завдяки мені був прийнятий відповідний Закон України. Я свою справу, як законодавець, зробив і констатую конкретний факт, а не пишаюся. Хоча і можу пишатися своїми зробленими справами, на відміну від тих, які в своєму житті навіть будки собачої не змайстрували, але інших повчають!
avatar
Так, я, свого часу, обстоював подібну ідею в Парламенті і Кабінеті Міністрів України та перед Президентом України. А дещо спрощену модель заклав особисто у Закон України «Про комплексну програму утвердження України як транзитної держави на 2002 — 2010 роки», який був прийнятий Верховною Радою України, здається, в лютому 2002 р. і підписаний Президентом України та оприлюднений. Але, на жаль, цей Закон не виконувався ні при Л. Кучмі, ні при В. Ющенку, ні при В. Януковичу, хоча я неодноразово звертався до них і Премєр — міністрів того періоду та Генеральної прокуратури України, в т. ч. і у 20006 р. до закінчення повноважень Парламенту 4 скликання. Ну а зараз цією проблемою мали б займатися нинішні народні депутати України, як обрані в одномандатних округах Чернівецької області, так і партійні списочники, вихідці з Буковини, якщо вони не на словах, а на ділі піклуються про добробут людей та економічний розвиток рідного краю.
avatar
Приєднуйтесь до нашого товариства!:)))
avatar
Покінчив з курінням 25.11.2003 р. і маю спокій.)))
avatar
Сумніваюся, що, за таких високих цін, буде багато бажаючих скористатися авіасполученням. Хоча воно нам дуже потрібне. Без оперативного транспортного зв'язку Буковина не зможе належним чином розвивати свою економіку
avatar
Нічого не поробиш:«хохли — вони не тільки в Україні, а і в Африці — »хохли"!
avatar
Цікаво, цікаво… Із восьми «погонял» для ультрас «Динамо» (К) фани «Шахтаря» у згаданому матчі обрали одне, найнеоднозначніше — «хохли»…
avatar
Це-не до мене!
avatar
Ми вже були свідками, що коїлося в Україні,і не тільки, навколо непрйнятного для євреїв означення «жиди».Не сприймають вони його, шоб там хто не пояснював.І з їхньою позицією треба рахуватися.