Георгій Манчуленко
Рейтинг
+486.95
Сила
1407.80

Георгій Манчуленко

h-manchulenko

avatar
Проникливо до клубка в горлі! Рве душу і серце на шматки!
avatar
Так, довелося трохи попотіти...))) Бачиш, Юрку, я досліджував дещо інший аспект розвідувальної діяльності, але ти мене підштовхнув до пошуків у розрізі «Німеччина проти Англіїї перед Другою світовою». Коли щось знайду, то дам знати.
avatar
В київського дельфінарію «Немо» були якісь проблеми з дозволами на відповідну діяльність…
avatar
Дякую, Юрку! Починаю операцію захоплення «язика»!)))
avatar
Шикарний епізод! Як на мене, то таке могла підмітити лише людина з відповідною фаховою підготовкоюю. Юрію, пригадуєш, я тобі раніше казав, що читаючи дуже уважно «Зекамерона ХХ» Вернона Кресса, мене не покидало відчуття, що він все-таки був пов'язаний з розвідкою, звісно — не радянською. Цікаво було б дослідити цю сторінку його життя…
avatar
avatar
Таки глибоко запав у душу чарівниці перший чоловік, який їй не дістався…
avatar
Згоден. Про згадувані нинішні проблеми в Україні я неодноразаово вказував у багатьох своїх попередніх публікаціях. Якщо український народ надалі дозволятиме, щоб після Майдану і обрання свого нового Президента на різноманітних посадах все одно знаходилися перефарбовані пристосуванці, то добра в нас не буде.
Останній раз відредаговано
avatar
)))
avatar
І такі повідомлення можуть бути різними мовами, звісно, що й державною українською мовою.
avatar
Ізучайтє матчасть!
avatar
Дякую за розуміння, пані Галино! Саме цю ідею я хочу донести до читачів:«Я — Волноваха»,«Я — Донбас»,«Я — Крим»… На жаль, тут окремі «коментатори» говорять про все, тільки не про це.Через таких «розумників» життя сумне.
avatar
Я в тероризмі трохи розуміюся, навіть був серед розробників Закону України «Про боротьбу з тероризмом», куди включив норму про залучення ЗСУ до боротьби з тероризмом.Щоб було з Україною, якби весною 2014 року не було такої законодавчої норми?! А Ви не ганьбіться своїми «пізнаннями» в тероризмі.Не треба безапеляційно говорити про те, чого не знаєш.
avatar
Зроблю виняток і відповім на цей коментар.З формальною логікою в мене все гаразд, а ось у Вас — ні.Я не закликаю до солідарності з антиісламізмом — такого й близько немає у цій статті: я закликаю до солідарності у боротьбі з тероризмом.А Ви кажете, що боротьба з тероризмом, до якої я закликаю, — це антиісламізм, тобто за Вашою логікою іслам = тероризм.Цікаво було б почути думку мусульман з приводу Вашої «залізної» логіки, що мусульмани = терористи.Ще раз відсилаю Вас до своєї статті та моєї першої відповіді 09 січня 2015 р.Читати треба все уважно.А трагедія — вона всюди є трагедія: В Україні і Франції також.
avatar
Ще раз кажу: «Читайте уважно мою першу відповідь». Не плутайте грішне з праведним. Не намагайтеся бути святішим за Пророка Мухамеда і розумнішим за мільйони людей, котрі засудили варварство у вигляді теракту. На цьому припиняю дискусію, бо мій візаві мене не чує.
avatar
І прощати мені нема що.
avatar
Для Святослава: «Читайте уважно мою попередню відповідь».
Останній раз відредаговано
avatar
Не обіцяю...)))
avatar
Не треба разом з Д.К. юродствувати над тілами вбитих, бо таке «моралізаторство» виглядає як апологетика середньовічного мракобісся: вбити, а не у суді вирішувати проблему, якщо вона дійсно є.Таким «моралізаторам» союзником є Кадиров, котрий посилає своїх бандитів убивати українців на Донбасі.А для розширення кругозору варто прочитати і ось це:http://life.pravda.com.ua/columns/2015/01/9/187341/
avatar
Чарівний край Черемоша, Прута й Дністра!