Георгій Манчуленко
Рейтинг
+486.95
Сила
1407.80

Георгій Манчуленко

h-manchulenko

avatar
На жаль, технічні неполадки на даному сайті не дозволяють розмістити відповідні підтверджуючі світлини, тому читачам, які хочуть перевпевнитися у сказаному мною, треба шукати зазначені в цій статті посилання у мережі Інтернет.
avatar
Повна назва цієї роботи «ССО ЗСУ – від моєї пропозиції до початку створення пройшло 15 років. Баггі для українського війська – від моєї пропозиції до волонтерської, не промислової, розробки теж пройшло 15 років чи навіть 21 рік. Це показує наскільки неякісною є влада України!» має більшу кількість знаків, ніж дозволено для опублікування, тому довелося її скоротити.
avatar
Адміністратор/модератор так нічого і не зробив, щоби можна було завантажувати зображення/фотознімки до оприлюднюваних матеріалів, без яких вони не здатні повністю розкрити зміст написаного.
avatar
Змушений повторно розміщувати цей матеріал, бо якийсь дебіл його видалив: правда очі коле!
avatar
Питання до адміністратора/модератора: чому не завантажуються фото й зображення до даного матеріалу?
avatar
То хай буде так…
avatar
Шпигунка, а не шпіонка… :)))
avatar
ПДБр і ДШБр різняться й за характером виконуваних бойових завдань. ПДБр здатні воювати в глибокому тилу ворога завдяки десантованому технічному компоненту, а ДШБр — на значно меншій оперативній глибині. Але всі ці пояснення не можуть бути досить детальними, бо вийдуть надто довгими, оскільки це вже стосується воєнної науки щодо бойового застосування військ.
avatar
Десантно — штурмові бригади (ДШБр) мають на озброєнні, крім десантованого, і важкий, не призначений для парашутного десантування, технічний компонент — такий, як у механізованих бригадах. Цей недесантований компонент може переважати десантований. У повітряно — десантних бригадах (ПДБр) абсолютно домінує придатний до парашутного десантування технічний компонент.
avatar
Спонукає до роздумів чи варто повертатися до колишнього коханця...)))
avatar
Майстерно сказано про одинокість…
avatar
Все зводять до боротьби з корупцією. Іншого пояснення я не зустрічав.
avatar
avatar
У моїй статті йдеться про нову ціну природного газу з 1 травня 2016 року для побутових споживачів та інші рішення Кабінету Міністрів України, пов'язані з цією новою ціною.
avatar
Бережіть матусь, поки вони є з нами!
avatar
Наші міркування в основному співпадають. )))
avatar
Цікаво було б почути Вашу думку з приводу цього мого допису: h-manchulenko.vkursi.com/7765.html
avatar
Не треба перейматися моїм прізвищем: воно є достатньо відомим. А у своєму матеріалі я роблю гіперпосилання на відповідне першоджерело, нічого не приховуючи, як це роблять, до речі, згадані Вами ЗМІ, котрі використовують те ж саме першоджерело, що й я.
avatar
Цей допис і є власного (мого) авторства з використанням даних із додаткового першоджерела, на яке я роблю посилання. Крім того, треба оцінювати корисність інформації для громади. Чи може всі читачі порталу, серед яких можуть бути й шукачі роботи, знають необхідні нюанси працевлаштування?!
avatar
)))))))))))