Георгій Манчуленко
Рейтинг
+486.95
Сила
1407.80

Георгій Манчуленко

h-manchulenko

avatar
ПДБр і ДШБр різняться й за характером виконуваних бойових завдань. ПДБр здатні воювати в глибокому тилу ворога завдяки десантованому технічному компоненту, а ДШБр — на значно меншій оперативній глибині. Але всі ці пояснення не можуть бути досить детальними, бо вийдуть надто довгими, оскільки це вже стосується воєнної науки щодо бойового застосування військ.
avatar
Десантно — штурмові бригади (ДШБр) мають на озброєнні, крім десантованого, і важкий, не призначений для парашутного десантування, технічний компонент — такий, як у механізованих бригадах. Цей недесантований компонент може переважати десантований. У повітряно — десантних бригадах (ПДБр) абсолютно домінує придатний до парашутного десантування технічний компонент.
avatar
Спонукає до роздумів чи варто повертатися до колишнього коханця...)))
avatar
Майстерно сказано про одинокість…
avatar
Все зводять до боротьби з корупцією. Іншого пояснення я не зустрічав.
avatar
avatar
У моїй статті йдеться про нову ціну природного газу з 1 травня 2016 року для побутових споживачів та інші рішення Кабінету Міністрів України, пов'язані з цією новою ціною.
avatar
Бережіть матусь, поки вони є з нами!
avatar
Наші міркування в основному співпадають. )))
avatar
Цікаво було б почути Вашу думку з приводу цього мого допису: h-manchulenko.vkursi.com/7765.html
avatar
Не треба перейматися моїм прізвищем: воно є достатньо відомим. А у своєму матеріалі я роблю гіперпосилання на відповідне першоджерело, нічого не приховуючи, як це роблять, до речі, згадані Вами ЗМІ, котрі використовують те ж саме першоджерело, що й я.
avatar
Цей допис і є власного (мого) авторства з використанням даних із додаткового першоджерела, на яке я роблю посилання. Крім того, треба оцінювати корисність інформації для громади. Чи може всі читачі порталу, серед яких можуть бути й шукачі роботи, знають необхідні нюанси працевлаштування?!
avatar
)))))))))))
avatar
Істинно так!
avatar
Щиро зичу успіхів! І бути обраною!
avatar
Відверта «джинса»! Може Р. Кузьмін ще скаже, що він святіший за Пророка Мухамеда, збирався посадити проффесора Януковича за Межигір'я і не тільки та самого себе за збудований палац під Києвом на одну прокурорську зарплату?! А всі українці мають вірити в його «викриття», бо для нього вони (українці) є лохами?! Різноманітне сміття і шобло, яке Україну з 1991 року сприймало тільки як територію для власного збагачення, котрому, на жаль, дали можливість знову стати на ноги після Помаранчевої Революції, тепер також прагне реваншу вже після Революції Гідності та вбивства внутрішньоокупаційним режимом Януковича, якому Р. Кузьмін вірно служив, Героїв Небесної Сотні. Ось цього реваншу допустити не можна в жодному разі. До речі, Баганець давно нічого не «веде», бо звільнений з Генеральної прокуратури України.
avatar
Авжеж!
avatar
Мені навіть важко перелічити скільки конкретних пропозицій я надсилав різноманітним високопосадовцям у новій владі… Частина з них викладена й тут (на сторінках Вкурсі Ком) у багатьох моїх статтях, зокрема у «Листах небайдужого...». Зараз готую пропозиції щодо фінансової (майнової) люстрації. На жаль, багато нинішніх посадовців думають, що вони всі розуми поїли, тому їм не потрібні жодні поради. На практиці видно, що не поїли… А «біла» платня потрбна хоча б для стажу та пенсії, але не в таких мізерних розмірах, як зараз отримують бюджетники і пенсіонери.
avatar
Хто займається реформами в Україні? Центральна влада, нова з березня 2014 р. Тому всі претензії, пропозиції — до неї, бо я не наділений жодними владно-розпорядчими функціями, тобто є пересічним українським громадянином, алн не можу не реагувати на гіркі реалії нашого буття.
avatar
Якщо цією зброєю користуються вмілі руки та розумна голова...)))