Чому Зе-команда бреше? Або хто такий Ілюша «Курятник»…

                                                                          Злодієві потурати – все одно,  що красти.

                                                                                    Рука руку миє, а злодій злодія криє.

                                                                                                Українські народні прислів’я.

   Історія Ілюші «Курятника» – дуже довга, неоднозначна і почалася досить давно: саме в цьому й криється причина того, чому Зе-команда бреше, коли мова заходить про нього. Щоби в сказаному пересвідчитися, треба набратися терпіння та ознайомитися з багатьма матеріалами на дану тематику, тому починаємо…

                                                                                 1

   Інтернет-ресурс «Вihus.Іnfo» 19 квітня 2019 року оприлюднив дві інформації «Дядя» і не тільки: у штабі Зеленського 4 групи впливу» й «У штабі Зеленського є група «Регіони», якою керує екс-помічник Калєтніка»: «Квартал», «Дядя», «Нижние» та «Регионы» – так описав структуру штабу Зеленського у розпал передвиборчої кампанії координатор Зе-команди Олександр Корнієнко у листуванні з виконавчим продюсером «Кварталу» Сергієм Трофімовим (моя робота «Потому, потому, что ви – здебільшого дебіли…», або Пєсєнка про любітєлєй Зе!»  показує, хто він є – Г. М.)

   Третю групу штабісти називають «Регионы». Лідер цієї групи – Ілля Павлюк, якого в листуваннях називають «Ілля Миколайович». За президентства Януковича Павлюк «засвітився»  помічником нардепа Ігоря Калєтніка (виділено Г. М.).

   Про це йдеться в сюжеті «Тіньова команда» для програми «Наші гроші з Денисом Бігусом»…

   Головна функція Павлюка в штабі Зе – координація і фінанси регіональних представників Зе-команди. Наприклад, пошук фізичних осіб-підприємців зі стабільним доходом та без боргів для поповнення через них виборчого фонду або ж контроль на місцях (під час президентських виборів Ілля Павлюк пише керівникові Кіровоградського обласного виборчого штабу Олександру Дануці, про котрого мова йде далі: «А кто работает по таблице? В таблице люди по дельницам не забиты, нету кому звонить!!!»; дєльніци – це в перекладі з начебто російської мови «грамотєя» Павлюка означає дільниці, тобто йдеться про виборчі дільниці, але справжньою російською мовою буде не дєльніци, а участкі, себто ізбіратєльниє участкі – Г. М.).

   Через Павлюка проходить координація і фінанси, але його прізвище не згадується на сайті Зе-команди. Можна припустити, що його роль не афішують навмисно. Більшість згадок Павлюка у ЗМІ стосуються періоду його діяльності часів Януковича. У статтях того періоду Павлюка називають «рішалою на митниці», «посередником у митних питаннях» і навіть «королем контрабанди» у західному регіоні. В момент активної співпраці з митницею Павлюка її офіційного очолював Ігор Калєтнік

   Жодного із цих членів команди Зеленський не показав вчора в ефірі каналу Коломойського в якості своїх публічних представників.

   Бізнесові питання Павлюк «вирішує» в одних листуваннях із виборчими. Адже його бізнес-партнери за сумісництвом займаються підтримкою Зе-команди (виділено Г. М.).

   За нашими спостереженнями, мікроавтобус, записаний на брата Павлюка, постійно чергує то під штабом на Печерську, то під сусіднім кафе, де штабісти періодично обідають.

   Бус з оточення Павлюка також регулярно їздить до банківських терміналів. Водночас, обговорюючи роботу ДВК ільничних  виборчих комісій – Г. М.) на місцях, час від часу представники штабу надсилають Павлюку номери своїх кредитних карток.

   Цілком ймовірно, що перераховує гроші водій Павлюка. Періодично авто зривається з чергування і… їде до найближчого банківського терміналу. Водій зупиняється, «закидає» кудись гроші, після чого повертається «на базу».

                                                                                 2

    22 квітня 2019 року веб-сайт «Слідство.Інфо» подав замітку «Зе команда»: що відомо про «фінансиста» Зеленського»: «Його називають  «контрабандистом», донька має спільний бізнес з помічником нардепа (8 скликання – Г. М.) від БПП (Блоку Петра Порошенка – Г. М.) Віктором Королем, а сам він був помічником народного депутата України Ігоря Калєтніка

   Хто такий Ілля Павлюк – коротко розповідає «Слідство.Інфо».

   ВИКРАДЕНИЙ «КОНТРАБАНДИСТ»

   Павлюк – бізнесмен з Чернівців. Є власником чотирьох фірм, про що відомо з даних аналітичної системи You Control – ОК «СТ «Садівник агропром»  (ОК – обслуговуючий кооператив, СТ – садівниче товариство – Г. М.), ТОВ «Буковина-Спортсервіс», СТОВ «Свіженька-Мілк»  (СТОВ – сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю – Г. М.), ТОВ «Калина-Транс» (ТОВ – товариство з обмеженою відповідальністю – Г. М.)». Компанії займаються і розведенням великої рогатої худоби, і управлінням нерухомості, і вантажним транспортом. Жодне з підприємств не має кримінальних справ.

   З матеріалів ЗМІ відомо, що у 2011 році Павлюка викрали  в Києві, а за його звільнення сім’я заплатила 2 мільйони доларів (усі деталі наведені нижче інтернет-виданням «Цензор.Нет»: «УБОП арестовал банду, выкравшую «Короля контрабанды» и $2 миллиона!» – Г. М.). Його називають також «контрабандистом західної митниці» (виділено Г. М.)… Павлюк, до речі, був помічником нардепа Ігоря Калєтніка Верховної Ради України 6 скликання, який згодом очолював Державну митницю.

   БІЗНЕС ДОНЬКИ

   «Слідство.Інфо» з’ясувало, що донька Іллі Павлюка Софія з 16 років володіє  підприємством «Бізнес-центр «Буковинський» разом з Валерієм Чинушем. Її бізнес-партнер упродовж трьох скликань Верховної Ради  України  працює  помічником нардепа від БПП Віктора Короля (виділено Г. М.). На початку 90-х (уродженець Чернівців – Г. М.) Король очолював управління карного розшуку МВС, був заступником Міністра внутрішніх справ, а згодом – начальником податкової міліції.

   Кожен вніс до статутного капіталу фірми по 5 мільйонів гривень.  Їхня компанія володіє  5 земельними ділянками й нерухомістю, зокрема, готелем «Буковина», та спортивно-оздоровчим комплексом  «Цецино» (виділено Г. М.). Коментувати будь-що «Слідству.Інфо» Павлюк відмовився: «Не вривайтеся в моє особисте життя! Без коментарів!!!».

                                                                                 3

   Й після оцих речей керівник Чернівецького обласного Зе-штабу на президентських виборах 2019, голова Чернівецької обласної організації партії «СН» Віталій Другановський цинічно заявляє: «Я вам можу із впевненістю сказати, що в Чернівецькій області на даний час у нашій команді не проявляється ніякий бізнес-клан.  …ще раз повторюю – у Чернівецькому регіоні нема присутніх ніяких бізнес-кланів у нашій команді» (веб-сайт газети «Молодий буковинець» («МБ»); виділено Г. М.): «На Буковині жоден бізнес-клан не має впливу на Зе! Команду, – Другановський», 6 травня 2019 року).

   Хто ж такий цей Віталій Другановський? Відповідь надали у своїх статтях: 1) інформаційний інтернет-портал «СтопКор»: «Концерти «95 кварталу» проходили в готелі фірми «Онур», яка ремонтує українські дороги» від 20 липня 2020 року: «Актори і менеджери студії «Квартал 95», як і більшість колег за цехом, поєднують приємне з корисним: лакшері-відпочинок на кращих курортах із заробітком на VIP-туристах з просторів колишнього СНД (СНД ще, на жаль, існує, а колишнім є СССР – Г. М.). Так, починаючи з 2009 року «кварталівці» спільно з CITA Travel Company, яка належить подружжю Лисаків та має кіпрське коріння, проводять фестиваль «Весело» на морських узбережжях Греції та Туреччини. При цьому ТОВ «Студія Квартал 95» забезпечує концертно-розважальну складову, а CITA (давній партнер гумористів) займається розміщенням VIP-туристів у п’ятизіркових готельних комплексах. Провести «майовку» під жарти «Вечірнього кварталу» й у компанії українських та російських селебритіз коштує від 1,5 до 20 тисяч євро залежно від категорії номеру…

   У різні роки серед гостей «Весело» можна було помітити вітчизняних бізнесменів, депутатів та посадовців. Зокрема, колишнього податківця та нинішнього представника Зе-команди у Чернівецькій області Віталія Другановського  представили Володимиру Зеленському саме під час турецького «вояжу» (7 травня 2019 року веб-сайт телеканалу «Чернівецький промінь» оприлюднив уривок інтерв’ю «У Зеленського особливе ставлення до Чернівців, – Віталій Другановський», в якому останній сказав наступне: «На той час був добре знайомий із деякими учасниками їхньої творчої групи. Проте не з Володимиром. Торік  (2018-го, на початку травня – Г. М.)  відвідав фестиваль «Весело», який щорічно проводять у Туреччині, де зірки цього заходу у неформальній обстановці спілкуються з відвідувачами. Під час однієї вечері в мене була можливість приєднатися до їхньої компанії. Серед них був і Володимир. Мене представили  (хто представив, Ілля Павлюк? – Г. М.)  йому, як людину з Чернівців  (виділено Г. М.). А у «Кварталу»особливе ставлення до нашого міста. Їхня діяльність починалася тут. У Чернівцях свого часу відбувся другий загалом виступ команди в Україні. Тож Володимиру було особливо приємно, що він спілкується з представником цього міста

   На той час це важко було сприймати надто серйозно  (заява Зе, висловлена під час розмови з Другановським, про його намір брати участь у президентських виборах 2019-го року, тобто, ще на початку травня 2018-го року Зе уже планував висувати свою кандидатуру – Г. М.). Але я сказав йому про готовність приєднатися до команди на місцевому рівні, якщо його ідея матиме подальший розвиток. Володимир пообіцяв розглянути мою пропозицію. Я надіслав резюме та автобіографію. Згодом мене викликали до Києва на співбесіду. За її результатами я став офіційним представником команди Володимира у Чернівецькій області та почав формувати команду на регіональному рівні» – примітка й виділення Г. М.)»; 2) інтернет-ресурс «LIGA.net»: «КВНщики, кумовья, губернаторы. Кого Зеленский ведет в мэры вашего города: карта кандидатов» за 6 серпня 2020 року: «В 1997  – 2007 годах работал (майором – Г. М.) в управлении налоговой милиции (Державної податкової адміністраці – Г. М.)  в Черновицкой области. С 2007 года – директор компании «Ретро Люкс», владеет (володів – Г. М.)  рестораном в центре Черновцов. Жена Лилия сейчас работает главным государственным ревизором отдела контроля  (за обігом і  оподаткуванням підакцизних товарів  – Г. М.)  управления налоговой службы в Черновицкой области (виділено Г. М.)»; 3) «МБ»: «Хто такий Віталій Другановський, якого «Слуга народу» висуває в мери Чернівців» за 31 серпня 2020 року: «Він народився 13 серпня 1974 року в Чернівцях. Навчався у Придністровському державному університеті ім. Шевченка (Молдова, м. Тирасполь) та приватному вищому навчальному закладі «Буковинський університет» (м. Чернівці, Україна)… Після звільнення Другановського з податкових органів, він пішов у бізнес… Підприємець надавав послуги мобільного харчування – зокрема, у центрі Чернівців Другановський володів китайським рестораном «Пекін»… Також Віталія Другановського називають людиною відомого буковинського підприємця Іллі Павлюка. Існує велика ймовірність того, що саме Павлюк познайомив Другановського із Зеленським (виділено Г. М.)».

                                                                                 4

   Ну і ще – в розвиток розділу 3… 20 (неправильно вказано 19) травня 2019 року на Facebook-сторінці BBC  News  Ukrainian було розміщено повідомлення «Таким стильним прийшов на інавгурацію свого товариша Євген Кошовий з «Кварталу 95» та додано фото (нижче), де праворуч від Кошового з піджаком у руці знаходиться Валерій Чинуш із Чернівців. На цю інформацію того ж таки 20 травня 2019 року тодішній Чернівецький міський голова Олексій Каспрук відреагував наступним чином у Facebook: «Очікуємо змін, хочеться позитивних. Правда, з такими «новими обличчями» виникає питання, якими ці зміни будуть.

                    

   P. S. Я не про Євгена Кошового, якщо що.

   P. P. S. Треба ж так вміти «перевзуватись на бігу»...». А чернівецький журналіст Вадим Пелех у коментарі до слів Каспрука розмістив отаку світлину:

               

                                           По цетру – Віктор Король і Валерій Чинуш.

                                                                                 5

   Інтернет-портал «OBOZREVATEL» 23 травня 2019 року публікує матеріал «Король контрабанди» і глава «Регіонів»: з'явилися скандальні факти про члена команди Зеленського»: «На початку своєї передвиборчої кампанії Володимир Зеленський обіцяв привести в політику нові обличчя. Але під час детальнішого вивчення оточення глави держави спливає все більше сумнівних фактів і зв'язків (що підтверджує моя публікація «Брехлива Зе-еволюція: від пінгвінів – до бактерій, мікробів і порожнього місця в історії…»  – Г. М.). Йдеться, наприклад, про Іллю Павлюка

   Прізвище Павлюка не згадується на сайті Зе-команди… В січні місяці його причетність до штабу спростував друг і бізнес-партнер Зеленського Сергій Шефір  (перший помічник Зе – Г. М.).«Не знаю, звідки у вас інформація про причетність Павлюка до команди. Я з Іллею Павлюком знайомий і вже досить давно. Але я з багатьма знайомствую, й  ця людина не є членом нашої команди. Зараз я навіть не знаю, чим він займається»,    сказав він (бреше і навіть оком не кліпне, але його брехня спростовується розділами 1 та 2, а також заявою голови парламентської фракції «СН» Арахамії в інтерв’ю  інтернет-газеті «УП» «Давид Арахамія: Якщо Зеленський мені скаже піти, то я піду, навіть не буду обговорювати» від 23 січня 2020 року:«Він (Павлюк – Г. М.) допомагав на президентських виборах формувати штаби, і тому ця група органічно з'явилася»  (виділено Г. М.) й словами народного депутата України від «СН» (в.о № 99) Олександра Дануци, з котрим листувався Ілля Павлюк згідно розділу 1, сказаними ним у інтерв’ю інтернет-ресурсу «LB.ua» за 25 червня 2020 року «Дануца: «На местных выборах мы будем воевать против всех. Все стрелы полетят в нас»:«Есть у Ильи Павлюка племянник   Максим Павлюк. Наверное, его можно назвать членом группы Ильи Павлюка  (у парламентській фракції «СН» – Г. М.)  Да, на выборах мы работали с Ильей. Он был одним из руководителей центрального штаба…  Он курировал, в том числе региональные штабы. Я, например, непосредственно работал с ним… Очень плотно  (виділено Г. М.)»: моє дослідження «Хто править Україною, або Українці, ви здуріли?!» демонструє, хто прийшов до влади після виборів 2019-го року – примітка й виділення Г. М.).

   …Павлюк був помічником на той час народного депутата  України…  Ігоря Калєтніка і підтримував із ним тісні відносини. За деякими даними, вони разом реалізовували низку тіньових схем із незаконного переміщення товарів через митницю. Кажуть, що Павлюк є кумом екс-нардепа.

   У 2010 році Калєтнік очолив Державну митну службу України, звісно, Павлюк залишився при ньому (виділено Г. М.)

   16 січня 2014 року Ігор Калєтнік, як перший заступник спікера ВРУ, вів сесію парламенту в день голосування за так звані диктаторські закони. За фактом їх прийняття ГПУ порушила кримінальну справу за ст. 364 ч. 2 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу. Серед інших під підозру потрапив і Калєтнік, але заарештувати екс-нардепа не змогли, він встиг втекти на територію РФ (слідом за своїм патроном Януковичем, тому подібне сміття, про котре говориться у моїй праці «Від Революції Гідності до контрреволюції негідників? Від Януковича – до Зе, або Як треба голосувати під час усіх українських виборчих кампаній!», включаючи «слуг народу», котрі лише прикрилися гарною назвою, а насправді є слугами таких, як Ілюша «Курятник», треба гнати геть – Г. М.)

   Зв'язок Павлюка зі скандальною сім'єю Калєтніків цілком очевидний, і простежується досі. Річ у тім, що в Україні залишився батько Ігоря Калєтніка Григорій, колишній нардеп від «Партії регіонів» і чинний ректор Вінницького національного аграрного університету…

   Ще на старті передвиборчих перегонів команду кандидата на посаду Президента Володимира Зеленського у Вінницькій області очолила Світлана Лутковська – працівниця Вінницького національного аграрного університету, яким керує Калєтнік-старший. Регіональні ЗМІ стверджують, що Лутковська є людиною Григорія і без його відома не ухвалює жодного рішення…

   Під час виборчих перегонів студенти і педагогічний колектив Вінницького національного аграрного університету коментували і поширювали позитивну інформацію про Зеленського і його виборчу програму через справжні та фейкові акаунти у соцмережах.

   Своя людина у команді Зе цілком може допомогти колишньому «регіоналу»  в одній важливій справі   припиненні кримінального переслідування проти сина Ігоря. Калєтнік-старший постійно вишукує можливості для «позитивного вирішення»  питання у Генеральній прокуратурі України (виділено Г. М.).

   До речі, 8 травня 2019 року Печерський райсуд Києва вже скасував розшук колишнього голови української митниці. А за місяць до цього суд зобов'язав Державне бюро розслідувань розпочати кримінальне провадження щодо прокурорів Генпрокуратури, які, нібито перевищуючи повноваження, не виконуючи судові рішення, здійснювали кримінальне переслідування Ігоря Калєтніка протягом 5 років».

                                                                                 6

   Й тепер нарешті – анонсова в розділі 2 надрукована інтернет-виданням «Цензор.Нет» 2 листопада 2011-го року стаття його головного редактора Юрія Бутусова «УБОП арестовал банду, выкравшую «Короля контрабанды» и $2 миллиона!»: «4 октября 2011 года произошло одно из самых громких и дерзких преступлений последнего времени – в центре Киева вооруженными преступниками на глазах своей охраны был выкраден один из самых состоятельных украинских бизнесменов. За его жизнь банда похитителей получила рекордную сумму в истории рэкета в Украине сумму – 2 миллиона долларов США (виділено Г. М.)

   Итак, 4 октября 2011 года примерно в 23:45 к дому на улице Липская 15-а подъехал джип. Из него вышел мужчина в сопровождении двух своих охранников – сотрудников частной охранной фирмы, прошедших профессиональную подготовку. Это был совершенно неизвестный в средствах массовой информации бизнесмен по имени Илья Павлюк. Дом Павлюка находится в самом центре Киева, в одном квартале от Администрации Президента, Верховной рады, Кабинета Министров (виділено Г. М.). Тем не менее бизнесмен считал необходимым длительное время принимать повышенные меры безопасности – такие впрочем, какие не были бы слишком обременительны для него и семьи. Охрана сопровождала Павлюка неотлучно – вплоть до входа в подъезд дома. Зайдя в квартиру, Павлюк перезванивал эскорту, сообщал, что с ним все в порядке и говорил, когда за ним следует заехать завтра. Но в эту ночь все пошло совершенно по другому, чрезвычайному сценарию.

   Павлюк попрощался и зашел в подъезд. Через несколько секунд охранники услышали какой-то шум в подъезде, но зайти в него не смогли. Оказалось, что в нем недавно сменили код от входной двери и нового кода охрана не знала. Охранники позвонили супруге бизнесмена и спросили, дошел ли их подопечный до квартиры. Оказалось, что нет. Прошла еще минута…

   Зайдя в подъезд Павлюк почти сразу увидел трех неизвестных мужчин. Он едва успел закричать, как несколько сильных ударов оглушили его и свалили на пол. Мгновенно на голову ему накинули мешок, подхватили крепкие руки и потащили.

   Дверь в подъезд распахнулась сама. В руках охранников Павлюка уже были пистолеты с резиновыми пулями. Но применить оружие они не посмели. Их подзащитного с мешком на голове волоком тащили по двору. Преступники были в масках. Один из них держал пистолет приставленный к голове жертвы. Бандиты сели в ДЭУ «Ланос», за рулем которого был еще один сообщник, и машина вылетела со двора.

   Охранники бросились в джип – в погоню, но тронуться не смогли. Пока они были отвлечены, оба передних колеса машины оказались проколоты!

   В 23.50 жена Павлюка позвонила в дежурную часть киевской милиции и заявила, что ее муж только что похищен прямо в центре украинской столицы. Учитывая резонансность и крайнюю дерзость преступления, к расследованию немедленно подключился ГУБОП (Главноє управлєніє по борьбє с організованной прєступностью – Г. М.). Ближайшие 24 часа в ГУБОПе оперативникам спать уже не привелось. С утра 5 октября дело поступило на личный контроль Министра внутренних дел Анатолия Могилева…

   Машину преступников скоро нашли полностью сгоревшей – ее сожгли неподалеку от места похищения. Не уцелело никаких улик, а сама она значилась в угоне с 2008 года. Опрос жителей близ лежащих домов также ничего не выявил… Все ниточки были обрублены – бизнесмен пропал бесследно. ГУБОП взял под контроль все телефоны семьи Павлюка…

   Рано утром на телефон одного из родственников Павлюка поступил звонок от преступников. Бандиты потребовали немедленно собрать 2 миллиона долларов США выкупа и принести их в указанное место для передачи. Преступники были прекрасно осведомлены, что такие деньги наличными у похищенного имеются, и сказали что, где надо взять, к кому обратиться (виділено Г. М.). Они сразу предупредили, что передача самого Павлюка в обмен на деньги произойдет не сразу, а только через определенное время, необходимое им для пересчета и проверки всей суммы. И, самое важное, родственников предупредили, что если на месте похищения будут обнаружены сотрудники правоохранительных органов, живым Павлюка никто не вернет. На условия преступников родственники согласились. Но только на словах. А на деле они положились на профессионализм милиции… Родственники обеспечили быстрый сбор указанной суммы (нічого собі, забезпечили швидкий збір 2-х мільйонів американських доларів: звідки такі шалені гроші?! – Г. М.). Началась операция по передаче денег.

   Читайте продовження статті – Ч. 2.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте