Обличчя Зе

   Перший заступник генерального директора Музею історії  міста  Києва Тетяна  Костенко на своїй Facebook-сторінці 14 серпня 2019 року повідомила наступне: «Розумію ваш інтерес до вибору Президентом (особисто!) та його найближчим оточенням картин сучасних, в основному, молодих художників з колекції Музею історії Києва для предстаалення їх в Офісі Президента України.
   Так от, керівництву країни створюватимуть атмосферу та підніматимуть настрій Елена Придувалова, Yulia Polyakova, Olga Adam, Shapoval Yura, Roman Minin, Oleksii Apollonov, Анастасия Крайнева, Alexey Kondakov (й додала світлини вибраних полотен, окремі з яких наведені нижче – примітка моя)».

   Посилаючись на інформацію Тетяни  Костенко, інтернет-портал «Цензор.Нет» 16 серпня 2019 року оприлюднив замітку під красномовною назвою «Кіоск із шаурмою і парламентський зал з пінгвінами: Зеленський особисто вибрав картини для Офісу Президента. ФОТОрепортаж».

   Ось – деякі із цих картин…

                      

          

                

                    

   Певно Зе й співробітники ОПУ, поївши після завершення робочого дня шаурми та втомившись від роботи з депутатами пінгвінами парламенту (Зеленський має Український народ за пінгвінів: роз’яснення – далі; а що ж від нього хотіти, коли він казав, як показує моя публікація «Зе чи Пе?», що«Украіна, єслі чєстно мєжду намі, напомінаєт актрісу із нємєцкіх фільмов для взрослих, то єсть готова прінять в любом колічєствє с любой сторони») і зрідка ступаючи своїми ногами на землю київських вулиць, бачать на них, згідно показаних угорі картин, оголених дівчат (може вони їм нагадують актріс «із нємєцкіх фільмов для взрослих»?), які, напевно, піднімають їм настрій та спонукають для повного задоволення ще й випити російського пива «Балтіка», раз обирають отакі полотна художників. Дійсно, а чого ж не випити отієї «Балтікі»?! Подумаєш, РоССія пішла війною проти України, загубила життя майже 15-ти тисяч українських людей і окупувала при цьому Крим, Севастополь та частину Донбасу (з моєї роботи «Незалежна Україна? Маячня!» можна дізнатися про московитську агресивно-брехливу підступність): война – войной, а обєд – по распісанію чи війна – війною, а торгівля з Московією, включаючи пиво «Балтіка» (два мої дослідження «А «ми торгуємо»… Оцініть верх цинізму!» і «А «ми торгуємо»… національною безпекою України?» детально розповідають про цю торгівлю), й позитивний настрій після побаченого і випитої «Балтіки» – за розкладом.

   Якось сумно виходить для свідомої української громади…

   Та справді, якщо Зе вважає, що у Верховній Раді України працюють пінгвіни, то за його логікою в КМУ й ОПУ мають працювати небожителі людської подоби чи істинні арійці. Таки сумно. А може у цих двох і в багатьох інших державних установах, відштовхуючись від смаку та світогляду Зе, працюють такі ж самі пінгвіни, як і у парламенті, бо чим ПреЗедент, КМУ, ОПУ або інша установа в людському вимірі кращі за Верховну Раду України?! Абсолютно нічим не кращі й значить Зе – такий же самий пінгвін! А хто ж обирає Президента України, котрий потім сам формує ОПУ, та парламент, який затверджує КМУ? Правильно – Український народ, але згідно преЗедентського бачення – не народ, а пінгвіни, адже він, як видно вище, вважає, що у Верховній Раді України засідають пінгвіни, але ж народ не може обирати пінгвінів: пінгвінів можуть обирати тільки пінгвіни і тому виходить, що Зеленського також обрали пінгвіни й це ще раз доказує, що він є пінгвін та непростий пінгвін, оскільки обраний Президентом, а значить Зе – головний пінгвін України (ГПУ) :)! Ось таке обличчя Зе!

   Про ще одне відображення – зовнішнє – обличчя Зеленського  розповідає моя праця «Отаке воно «нове» обличчя нової влади Зе?!».

   А як відомо, зовнішнє вираження людини пінгвіна є відображенням її його внутрішньої сутності: звідси – й відповідні висновки…

   І от до одного з яких висновків (про інші висновки, котрі, зокрема, випливають з дій Зе на підтримку шкідливої «формули Штайнмайєра» для окупованого Донбасу, із його телефонної розмови з Трампом, із якої стартував Трамп-Зе-ґейтський скандал, з незрозумілого покривання Зе нового нахабного обличчя президентського прес-секретаря та ще із багатьох других його вчинків, треба говорити окремо), котрий оприлюднений 30 вересня 2019 року інтернет-ресурсом «Еспресо» в публікації «Віталій Портников: Президент – хранитель пам'яті», прийшов зазначений відомий український журналіст: «Несподіваний скандал із відсутністю Президента Володимира Зеленського на церемонії поминання жертв Бабиного яру багатьом прихильникам нового Глави держави і вже тим більше представникам його оточення може здатися надуманим.

   Президент не повинен бути на кожній церемонії. Він надіслав квіти, приїхав «в приватному порядку». Чим був так обурений рабин Блайх  (він є головою Об'єднання юдейських релігійних організацій України  та Головним рабином України, а інший рабин – теж Головний рабин України, як зазначено на його Facebook-сторінці, – голова Всеукраїнського конгресу юдейських релігійних громад  Моше Реувен Асман  29 вересня 2019 року сказав: «Я выражаю свое несогласие с некорректными высказываниями Раввина Блайха…»; окрім того, Об'єднана єврейська община України  (ОЄОУ), президентом котрої є олігарх Коломойський, 29 вересня 2019 року на своїй інтернет-сторінці оприлюднила заяву «ОЕОУ выражает протест против заявлений Блайха на Марше памяти в Киеве», де сказано, що «Яков дов Блайх не является представителем интересов еврейского народа Украины»  – примітка моя)? Може, просто тим, що Володимир Зеленський – єврей, який не вшанував пам'ять жертв однієї з найстрашніших катастроф в історії свого народу  (історик, публіцист Олександр Зінченко на своїй Facebook-сторінці 29 вересня 2019 року написав: «На фото – Зеленський біля підніжжя радянського монумента жертвам Бабиного яру. Це не біля Менори… Вони були зроблені у теплому світлі перед заходом сонця. Проміння падають із західної сторони. Десь о 17:30…  Отже. Вранці Зеленського не було. Привезли тільки корзини квітів. Вдень відсутність Зеленського на урочистостях спричинила  емоційну реакцію ребе дов Блайха. Після цього Зеленського привезли  («в приватному порядку» – примітка моя)  фотографуватися» – примітка моя)?

   Але справа зовсім не в тому, щоВолодимир Зеленський  – єврей. І я  –  єврей, і рабин Блайх  – єврей (виділено мною – Г. М.). Але наші уявлення про єврейський народ можуть саме так відрізнятися, як уявлення Порошенка, Захарченка та Богдана про народ Український. У цьому сенсі ми люди навіть не з різних світів, а з різних вимірів.

   Справа в тому, що Зеленський – глава Української держави. А глава держави – перш за все – це хранитель пам'яті та ідентичності. Це – захисник Вітчизни  (який він захисник, йдеться в уже згаданій вище моїй публікації «Зе чи Пе?» – Г. М.)  і репутації свого народу. Бабин яр – одна з найбільших трагедій, яка сталася на українській землі. І коли Президент України приїжджає вшанувати пам'ять жертв цієї трагедії, він демонструє, що українці про це пам'ятають. Він виступає не в приватному порядку, а від імені всього Українського народу. Це – велика місія і велика честь – виступати від імені народу. І захищати цей народ і його репутацію (виділено мною – Г. М.).

   Бабин яр в ці скорботні дні знову нагадує нам про це… Євреї Києва були залишені напризволяще радянським урядом – тим самим, який буквально за кілька років до цього організував Голодомор. І для євреїв, і для українців це був чужий уряд (мій матеріал «Чому я не хочу вертатись до СРСР?»  підтверджує дану тезу – Г. М.). Ось чому для євреїв таке основоположне значення мало проголошення Ізраїлю, а для українців – незалежність України. Ось чому так важливо, щоб в незалежній Україні про трагедію українських євреїв пам'ятали б на державному рівні.

   У мене немає ніяких сумнівів в тому, що Зеленський не прийшов на церемонію в Бабиному яру не тому, що хотів когось образити. Просто Президент України не дуже розуміє, що таке Президент, що таке держава. Він готовий займатися тисячею справ, які не мають ніякого відношення до його головної функції – захищати Український народ, його ідентичність, його репутацію, його пам'ять. І багато прихильників Зеленського точно так не розуміють, навіщо держава є потрібною. Для них Президент – голова правління колгоспу або директор заводу. Знизить тарифи, розжене недбайливих чиновників, переможе корупцію. Велике дякую!

   При цьому ці люди думають, що живуть в майбутньому. Але насправді вони живуть в далекому минулому. В епоху феодалізму, коли глава держави був просто добрим чи злим паном, коли не було націй, а були просто піддані.

   Але з тих пір відбулося багато, чого в Україні могли не помітити. Була «весна народів», з'явилися сучасні держави і нації. І сенс існування незалежної України нічим не відрізняється від сенсу існування сучасної Франції, Німеччини, Італії. Це розвинені країни, але у їхніх народів є пам'ять, є ідентичність, є турбота про свою репутацію  (виділено мною – Г. М.)».

   Але ж згідно Зе в незалежній Україні живе не народ, а пінгвіни, й ПреЗедент – ГПУ, то ж про який захист ним Українського народу, його ідентичності, його репутації, його пам'яті можна вести мову, коли сам народ погоджується з тим, що його мають за пінгвінів?! Чи не погоджується?

   Погоджується, бо жоден депутат пінгвін парламенту, не кажучи вже про тих німих людей  пінгвінів, котрі його обирали чи не обирали, до цього часу не заявили (за моїм винятком тут: я – людина і ніхто інший!) на весь голос Зеленському та найперше – самим собі, що вони – люди, а не пінгвіни!

   Звідси – й результат: який Український народ – пінгвіни за Зе – такий і Президент України (ОПУ), така і Верховна Рада України (із моєї аналітичної роботи «Про результати позачергових парламентських виборів – попередньо, або Україна – остров нєвєзєнія?» можна дізнатися, яка вона), такий і КМУ, така й уся українська, перш за все державна, влада – пінгвінячі, доки голосно не скажуть та не докажуть на ділі, народ у першу чергу, що вони – людські!

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте