Путінская "благодать" в тайожном союзє

На початку листопада ц.р. в м. Суздаль (Росія) відбувалися неймовірні речі, про які стало відомо завдяки «всесвітній павутині». Убогі будинки влада позагортала в маскувальні банери, на яких були намальовані фасади, вікна і навіть кішки. Люди подумали, що таке маскування пов'язане із таємною спецоперацією.  А виявилося, що весь цей маскарад затіяний напередодні приїзду самодєржца всія Россіі Владіміра Путіна на всеросійське зібрання глав місцевого самоврядування. Але царь — батюшка так і не завітав до Суздаля, тому і не побачив цієї «благодаті», як результату своїх реформ по обустройству Московской імпєріі — мутного, тайожного союза. Хоча народ такими «здобутками» дуже «тішиться», згадуючи їхнього натхненника, і говорить про «потьомкінско — путінскіє сьола».                             Будинок розвалюється...                             Цей же будинок: вигляд ззаду.


                            Чи світяться вночі такі «вікна»?


                                 Будинок з фальшфасадом.


      Бурхлива фантазія: на фальшфасаді намалювали ще й кішку.


    І оце сюди, в мутний, тайожний союз замість Європейського Союзу, хоче нас завести Віктор Янукович?! Хай сам туди йде разом з обрізаною йолкой, як символом обрізаного окупаційного режиму України, але без нас. Россійскій самодєржєц Владімір Путін його там приголубить. А українцям – місце в ЄС, серед вільних та заможних народів Європи і гідне майбутнє України – саме тут, в Європі, а не на руїнах Російської імперії!

3 коментарі

Сергій Воронцов
Георгію Манолійовичу, ось ви підвищено здорова людина. Спортсмен. Нестарий чоловік. Скажіть, де ви працювали після 2006 року, після того, як перестали бути народним депутатом (а до того були три скликання у Верховній Раді). Оскільки, Ви зараз член комітету спротиву, цікаво ж, що ви робили сім років.
Віктор Довганич
Ну ти, Сергію, «не в бровь, а в глаз». Це питання добре було б задати багатьом відомим сьогодні політикам. А може просто самим написати про них? Цікава буде розповідь!
Святослав Вишинський
При всій специфічності ставлення до Росії, кожен другий Ваш допис виглядає як ілюстрація України.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте