Без коментарів...Для довідки: проФФесор написано українською мовою, а профЄсор — російською.

10 коментарів

Святослав Вишинський
У даному випадку це все же перебір: очевидно, що текст телеграми набирається не її відправником, рівно як і в телеграмах часто бувають неточності. Зверніть увагу на неузгодженість «с 130-летием» і «юбилеем» замість «со 130-летним юбилеем», що є типово для телеграфних повідомлень.
Георгій Манчуленко
Саме відправником пишеться текст телеграми, а набирається вже оператором.Тому кожен відправник, а особливо, коли це такий поважний чоловік, має контролювати весь процес.А для цього треба добре знати свою рідну мову.У даному випадку-це російська.Але, як можна судити з наведеного фактажу, ні один, ні другий автор написаного з рідною мовою не дружать.Одним словом, профЄсора чи проФФесори-це вже як кому подобається.)))
Святослав Вишинський
Не будьте наївні: Ви ще уявіть собі телеграфіста з апаратом, який під строгим оком Миколи Яновича в його ж кабінеті набирає соту за рахунком привітальну телеграму з чергової рутинної нагоди. Наче прем'єр-міністру особисто більше немає чим зайнятись. Це справа канцелярії. Інша справа — рукописна помилка Віктора Федоровича.
Георгій Манчуленко
Та до чого тут телеграфіст під пильним оком? Навіть якщо текст телеграми писав помічник чи якийсь інший клерк з канцелярії, то це проблема М.Я.Азарова. Бо зганьбився не помічник і не клерк (їх ніхто не знає і не знатиме, вони — інкогніто), а сам М.Я.Азаров. Коротше, профЄсор проФФесору — пара.)))
Святослав Вишинський
Краще б аналізували економічну програму Уряду та критикували її пункт за пунктом, а не вишукували помилки в друці. За великого бажання у Ваших постах можна так само знайти і опечатки, і помилки пунктуації, але предметом політичної критики є зміст, а не вторинні форми.
Георгій Манчуленко
Вторинні форми… Країною керують неграмотні люди, а тут — вторинні форми! Щодо програми, то ні Уряд папєрєдніков на чолі з М.Я.Азаровим за майже три роки, ні Уряд наступніков на чолі з М.Я.Азаровим програму дій Уряду не сотворили. А те, що вони сотворили на ділі без програми, відчули всі на собі — «покращення вже сьогодні», але покращення для них самих. Народ того «покращення» не відчув! Щодо помилок у моїх постах, то прошу дуже вказувати на них, адже вчитися ніколи не соромно.
Светлана Исаченко
Одразу видно, Святославе, що Ви людина молода і не мали змоги слідкувати за діяльністю народного депутата трьох скликань, а також спілкуватися з ним. Виколупувати помилки — це якраз рівень Георгія Манчуленка. Чекати від екс-нардепа аналізу економічних програм! Оце Ви загнули!
Георгій Манчуленко
Це ви загнули про наявність програми у нинішнього (попереднього) Уряду. Його «здобутки» відчули всі на собі. Не відчули тільки ті, які за срібняки вилизують нинішій режим і виколупують його неіснуючі здобутки. Моя діяльність висвітлена на Букінфо (ІV скликання), у моїх звітах, які завжди публікувалися у місцевій пресі, на Парламентському сайті та у інших ЗМІ. Хто здатен читати і аналізувати, а не виколупувати, як сказано вище, той зрозуміє. Хай Бог милує від спілкування з «виколупувачами».
Светлана Исаченко
Пане Гергію, у Ваші роки вже слід навчитися достойно себе поводити. Вас погано виховали! А Ви ще й це демонструєте! Заспокойтеся, усі чудово обізнані з Вашою парламентською діяльністю! І всі чудово знають, хто Ви є насправді. І не забувайте, що це молодіжний сайт. Який приклад Ви надаєте нашій молоді? Що вона, молодь, думатиме про наше покоління після отаких коментарів, як Ваш попередній?
Георгій Манчуленко
Мене в родині вчили завжди казати на чорне — чорне, а на біле — біле. І я це завжди роблю, в будь — якому середовищі. Тому не треба турбувати моїх покійних батьків. А молодь має знати правду і робити власний вибір.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте